Wyszukiwarka

Trasy quadowe w Bączalu Dolnym

 

Quady są to pojazdy stworzone do pokonywania ekstremalnych terenów takich jak: lasy, bagna, strumienie, płytkie rzeki, strome podjazdy i wzniesienia. Jazda quadami to niezapomniana przygoda obfitująca w mnóstwo wrażeń. Ten rodzaj rozrywki dostarcza dużą dawkę zarówno adrenaliny jak i wyśmienitej zabawy zarówno tym, który już próbowali swoich sił w jeździe tym nietypowym czterokołowcem, jak i dla tych którzy robią to po raz pierwszy.

Właściciele toru qaudowego „OSKAR TOR-QUAD” wykorzystali ukształtowanie terenu Bączala Dolnego by stworzyć tutaj trasy quadowe mające różne stopnie trudności. Wytyczono trasy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest to jedyna tego typu atrakcja w okolicy. W tym nieszablonowym miejscu mile czas spędzić mogą nie tylko miłośnicy jazdy na „wszędołazie”, ale również osoby którym fascynacja tym sportem jest obca. Dla dzieci przygotowano plac zabaw wyposażony m.in. w trampolinę, a także dmuchaną zjeżdżalnię. Zorganizowane grupy - chociaż nie tylko - mogą tutaj zagrać w siatkówkę lub spędzić czas pląsając na specjalnie do tego przygotowanej podłodze w rytm granej na żywo muzyki. Nie zapomniano również o smakoszach potraw z grilla, którzy w cieniu brzóz mogą zajadać się potrawami z mięs i ryb, a także warzywami z rusztu.

Osoby ceniące ciszę i kontakt z dziką przyrodą powinny odwiedzić pobliskie lasy. W okresach jesiennych runo leśne jest rajem grzybiarzy. W czasie spacerów można delektować się śpiewem ptaków, napotkać sarny, jelenie, lisy, zające i wiewiórki. Wyjątkowo cierpliwe osoby mogą wśród żeremi wypatrzeć płochliwą bobrzą rodzinę.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestujaca w Obszary Wiejskie.
Projekt pn. Aktywna Turystyka Ludnosci Atrakcyjnym Szlakiem o akronimie ATLAS wspólfinansowany ze srodków Unii Europejskiej
w ramach dzialania 421 "Wdrażanie projektów współpracy" objetego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007–2013.
Instytucja Zarzadzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007–2013 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Odpowiedzialność za tresc materiałów informacyjnych ponosi Lokalna Grupa Dzialania Stowarzyszenie "Subregion Magurski – Szansa na Rozwój",
Czarnorzecko-Strzyżowska Lokalna Grupa Działania oraz Stowarzyszenie Lokalna Grupa Dzialania "Liwocz".
Projekt oraz realizacja: KampanieSEO.pl