Wyszukiwarka

Kąpielisko wraz z zapleczem rekreacyjno-sportowym we Frysztaku

 

W bazie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku, znajduje się nowoczesny kompleks basenów sportowo-rekreacyjnych, przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Na obiekcie działa punkt gastronomiczny, klienci mają do dyspozycji: Internet bezprzewodowy, boisko do siatkówki plażowej, przebieralnie, wygodne ławki oraz WC. Kompleks basenów jest ogrodzony i posiada dużo terenów zielonych. Klienci mogą spędzać czas na trawie, w cieniu drzew lub na kostce przy nieckach basenowych.

Przed obiektem znajdują się dwa duże parkingi. Obiekt jest monitorowany, dodatkowo w czasie sezonu uruchamiana jest kamera On-line, na której można sprawdzić warunki pogodowe oraz ilość osób przebywających w danym dniu na basenie (www.gosir.frysztak.pl)

W skład basenów wchodzą:

  • brodzik dla dzieci z nowoczesną zjeżdżalnią - ślimak z dostępem sterowanym za pomocą sygnalizacji świetlnej,

  • basen rekreacyjny,

  • basen sportowy,

  • basen kąpielowy - czynny w okresie wakacyjnym w godzinach od 9:00 do 19:00.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestujaca w Obszary Wiejskie.
Projekt pn. Aktywna Turystyka Ludnosci Atrakcyjnym Szlakiem o akronimie ATLAS wspólfinansowany ze srodków Unii Europejskiej
w ramach dzialania 421 "Wdrażanie projektów współpracy" objetego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007–2013.
Instytucja Zarzadzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007–2013 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Odpowiedzialność za tresc materiałów informacyjnych ponosi Lokalna Grupa Dzialania Stowarzyszenie "Subregion Magurski – Szansa na Rozwój",
Czarnorzecko-Strzyżowska Lokalna Grupa Działania oraz Stowarzyszenie Lokalna Grupa Dzialania "Liwocz".
Projekt oraz realizacja: KampanieSEO.pl